Ера (Redlove Era)

      Новітній ранньозимовий сорт швейцарської селекції із серії червоном’якотних яблук Редлав. Автор- селекціонер Маркус Кобелт.
      Дерево середньоросле, формує пірамідальну невелику в діаметрі крону. Має блискучу темно-вишневу кору, при зрізі деревина насичено-рожева. Листя зелене  з червоним відливом. Морозостійкість та стійкість до хвороб високі.
      Цвітіння відбувається в середні строки, квітки мають  пурпурно-рожеве забарвлення. Сорт вступає в період плодоношення досить швидко – на підщепі 54-118 на другий рік після посадки.
       Плоди середніх розмірів, масою 160-180г, округлі, темно-червоного кольору. М’якоть рожева, соковита, ароматна, щільна. Смак приємний, збалансований, гармонійний, солодко-кислий. Найкращі смакові якості розкриває через 2-4 тижні після зйому. Кількість антиоксидантів в таких яблуках на 30-40% більше, ніж в звичайних.
       Знімальна зрілість настає в середині вересня, споживча-у жовтні, у прохолодних сховищах зберігаються до грудня. Сорт придатний для споживання у свіжому вигляді, але також для різних видів технічної переробки - з нього виходять відмінні пюре, фруктові салати або сушіння.  При термічній обробці колір не втрачається. Добре переносить транспортування.