Сирена

      Новітній літній червоном’якотний сорт яблуні серії Red love.
      Дерево середньоросле, формує пірамідальну крону, кут відходження основних гілок гострий. Має блискучу темно-вишневу кору, при зрізі деревина насичено-рожева. Листя зелене  з червоним відливом. Морозостійкість висока, імунний до парші та борошнистої роси.
      Цвітіння відбувається в середні строки, квітки мають  пурпурно-рожеве забарвлення. Сорт вступає в період плодоношення досить швидко – напідщепі 54-118 надругий рік після посадки.
      Плоди середнього розміру, масою 150 г, округлі, дещо звужені до верхівки, темно-червоного кольору. М’якоть червона, соковита, ароматна, середньої щільності, з білим геометричним малюнком на зрізі. Смак  збалансований, гармонійний, з приємною кислинкою. Найкращі смакові якості розкриває через 1-2 тижні після зйому. Кількість антиоксидантів в таких яблуках на 30-40% більше, ніж в звичайних.
      Знімальна зрілість настає в 1-2 декадах серпня, у прохолодних сховищах яблука зберігаються до вересня-жовтня. Сорт придатний для споживання у свіжому вигляді, але також для виготовлення пюре, фруктових салатів, сушіння. При термічній обробці колір не втрачається. Добре переносить транспортування.